09-765-1027‏

ראשון-חמישי: 9:00-18:00

Previous
Next

כתבו עלינו בעיתון

עם ניסיון של עשור בטיפולי שיניים משמרים לצד טיפולים כירורגיים מורכבים ומאתגרים, מרפאת השיניים המתקדמת ״ד"ר מהדאוי וג'די״ מספקת מגוון רחב של טיפולים דנטליים למבוגרים באווירה נעימה, בגישה אישית ובשימוש בטכנולוגיה מתקדמת.

ד"ר מהדאוי וג'די, מנהל המרפאה פועל מאז ומתמיד בשאיפה לשמר, או במקרה הצורך לשחזר את השן הטבעית של המטופל באמצעות התאמה מוחלטת של כל האלמנטים הרלוונטיים, החל מבחירת המיקום המדויק של השתל, דרך התאמה אידאלית של המבנה ועד להתאמת הכתר לשולי המבנה בכדי שכל האלמנטים הללו יפעלו כגוף אחד. הוא נעזר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ברפואת השיניים בכדי להבטיח זאת ולבצע טיפול מקצועי בדיוק מקסימלי.

בכדי להעשיר את הידע המקצועי שלו, ד"ר מהדאוי וג'די, מקפיד לקרוא ולהתעדכן בחידושים ומחקרים חדשים בתחום רפואת השיניים וכירורגיה דנטלית. הוא נוסע להשתלמויות בארץ ובחו"ל, במדינות אירופה המוכרות בזכות רפואת השיניים המתקדמת, ובמכונים רלוונטיים המספקים עבורו ידע משלים ומקיף כל הזמן.

"ההתקדמות בטכנולוגיה וברפואת השיניים, משפרת את האופן בו אנו מבצעים את כל הטיפולים כולם, החל מטיפולים אסתטיים, דרך טיפולים משמרים – סתימות וטיפולי שורש ועד לטיפולים כירורגיים מורכבים: הרמות סינוס וניתוחי שתלים. במרפאה, אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר בתחום, כמו למשל מצלמה אינטרה-אוראלית המבצעת סריקה מדויקת של הפה, סד כירורגי ממוחשב, והדמיות ממוחשבות המאפשרות לרופא ולמטופל לצפות יחד בכל שלבי הטיפול בתלת ממד".

בין הטיפולים המבוצעים במרפאה: טיפולי משמרת, טיפולי שורש, שתלים דנטליים, השתלות עצם, שיקום פה כללי, ציפויי חרסינה מסוג אימקס, ועוד.

שיתוף פעולה ייחודי עם מכון סיטידנט ליצירת סד כירורגי בהתאמה אישית

מרפאת השיניים 'ד"ר מהדאוי וג'די', עובדת בשיתוף פעולה עם מכון “סיטידנט” בכדי לתכנן וליצור סד כירורגי מותאם אישית לפה המטופל. "לפני ניתוח שתלים, המטופל מבצע צילומי סיטי ייעודיים במכון סיטידנט" אומר ד"ר מהדאוי "שיתוף הפעולה שלנו עם המכון, מאפשר לנו לקבל תמונת מצב מדויקת של פה המטופל. על פי האינפורמציה שקיבלנו מהצילומים אנו מתחילים לתכנן את הסד הכירורגי שישמש במהלך הניתוח לדיוק מקסימלי של מיקום השתל והזווית. אנו עובדים עם אחת ממעבדות השיניים המובילות בארץ, המייצרת לנו את הסד הכירורגי, כמו גם כתרים, גשרים וכתרים זמניים ברמת תפקוד של כתרים קבועים (כך שגם בזמן שהמטופל עם כתר זמני, הוא יוכל לחייך, לאכול, ולדבר באופן איכותי, כאילו היה עם כתר קבוע).

"בנוסף, אנו מקבלים ממכון סיטידנט הדמיה ממוחשבת של לסתות המטופל, כך אנו יכולים לראות מראש את המקום האנטומי של העצב ואת איכות וכמות העצם, ולתכנן בהתאם להדמיה את העקירות הדרושות, את הוספת השתלים ואפילו לתכנן שיקום זמני וקבוע תוך התייחסות לכל האלמנטים הדרושים להצלחת המקרה. יש פעמים, בהן אין מקום להוסיף עצם או שהעצב קרוב מדי למיקום השתל, וההדמיה שמראה לנו זאת מראש מאפשרת לנו להדפיס שתל מעוצב באופן אישי למטופל בהתאם למיקום הנכון בלסת ועל זה מבצעים את השיקום. כך אנו מבצעים שתלים מורכבים וגם מרחיבים את היכולות שלנו למקרים המאתגרים והמורכבים ביותר".

מהם היתרונות של ביצוע ניתוח שתלים עם סד כירורגי מותאם אישית?

"הסד הכירורגי הבנוי בצורה המדויקת של הפה ועל פי תכנון ממוחשב של מיקום השתלים מאפשר לדייק למקסימום את ניתוח השתל. מעבר לדיוק שהוא חיוני והכרחי בניתוחי שתלים (כדי שלא לפגוע בעצב, להציב את השתל במרווח הנכון ובזווית הנכונה ולוודא שהוא ייקלט), גם כמעט ואין צורך לבצע חתך כשמכניסים את השתל למקומו המדויק. כך אנו חוסכים למטופל כאבים ומשך ההחלמה מהניתוח מתקצר במידה משמעותית. הסד הכירורגי מאפשר חלוקה שווה ושמירה על מרווחים בין השתלים כדי לייצר הצלחה לטווח ארוך".

מהם יתרונות ההדמיה הממוחשבת שאתה מבצע במרפאה?

"הצילומים המתקבלים מהסריקה האינטרה אורלית ממוחשבים ועליהם נבנית ההדמיה הממוחשבת של כל שלבי הטיפול. הסריקה מספקת לנו תמונת מצב ספציפית שבאמצעותה מכינים באופן ממוחשב, כתרים וציפויים.

"אנו צופה בסרטון ההדמיה הממוחשבת של הטיפול, ניתוח שתל לדוגמה, יחד עם המטופל, כך שהוא יכול לראות כל שלב ושלב בטיפול הייעודי שלו, מה יעשה בכל אחד מהשלבים ואת התוצאה הסופית. זה מאוד מרגיע מטופלים, שהם יכולים לדעת בדיוק מה הניתוח כולל וכיצד הוא יתבצע, וניתן אפילו להדפיס גשר או כתר זמני מתוך ההדמיה כדי שהמטופל יוכל למדוד אותו בפה ולהרגיש כיצד הוא יחוש לאחר תום הטיפול. ההדמיה גם מאפשרת לייצר למטופל שיקום קבוע תוך התייחסות לעיבוי של השפה, לנוחות הדיבור שלו, וליכולת הלעיסה, ולשחזר את הפה המקורי של המטופל, במקום לקחת מידות עם מטבע וחומר שזהו תהליך לא נעים ושאינו מספק את מידת הדיוק שמספקת ההדמיה".

ומה לגבי מחירי הטיפולים?

"אני אומר תמיד, ש"הפה שלנו הוא לא מבצע". מצד אחד, אי אפשר לחסוך כשרוצים לבצע את הטיפול הטוב, המקצועי והמתקדם ביותר שיש שיישמר לאורך שנים רבות. מהצד השני, כרופא, חשוב לי להיות הוגן ככל האפשר בהיבט המחיר, כך שאני תמיד מתאים את המחירים באופן הוגן לרמת הטיפול. מעבר למחיר, אנו שמים דגש רב במרפאה על הפן האישי ועל תשומת לב אישית וסובלנית לכל לקוח. הלקוח הוא שותף מלא לתהליך התכנון והטיפול, וכל המידע מועבר לו באופן ישר ובשקיפות, תוך מענה מלא לכל שאלה ובקשה".

מרפאת השיניים בכפר סבא, קיימת משנת 2005 ובבעלותו של ד"ר מהדאוי משנת 2015. ד"ר מהדאוי עובד כרופא שיניים מזה כשמונה שנים, במהלך עבודתו עבר השתלמויות מקצועיות רבות ומקיפות בארץ ובחו"ל, ביניהן השתלמות לשתלים דנטליים והשתלות עצם באוניברסיטת תל אביב, והשתלמות לטכנולוגיית סורק דנטלי ממוחשב בגרמניה. הוא משמש כמנהל רפואי ורופא אחראי במרפאתו הפרטית בכפר סבא וכשיקומאי לשיקום פה ולסת מורכב במרפאת מרוואן בעפולה. 

קישור לכתבה: https://www.tzomet-kfs.co.il/experts/31555

09-765-1027‏

נגישות